باربری شریعتی

باربری شریعتی
اثاث کشی مطمئن

باربری شریعتی | اتوبار شریعتی

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، شعب باربری شریعتی و اصیل بار همیشه در تلاش هستند تا در اسرع وقت خدمات خود را ارائه دهد و در جهت رضایت مشتریان حرکت کرده باشد.با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است. بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری در تهران آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. باربری سرمایه آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

سرویس باربری vip

با تجربه چندین ساله در زمینه باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی. و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق . در 24 ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات ارائه خواهیم داد.

باربری شریعتی و پوشش تمام مناطق تهران

علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت و اصولی و ارزان ما در اتوبار شریعتی و باربری به صورت گسترده و جامع خدمات جابه جایی اثاث و بسته بندی ان ها را در اختیار تمامی مناطق تهران قرار می دهیم و شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات اتوبار و باربری ما دسترسی داشته باشید .

برای تماس کلیک کنید

باربری شعبه شمال تهران

باربری شعبه مرکز

باربری شعبه غرب

باربری شعبه شرق

تخفیف باربری
باربری ارزان
قیمت منصفانه
بسته بندی اثاث

بسته بندی حرفه ایی اثاث

1-1

خاور های مخصوص اثاث کشی

moving-worker-2

پرسنل آموزش دیده باربری

بسته بندی اثاث
بسته بندی اثاث

ما همراه شماییم با یک اثاث کشی مطمئن

شناسایی افراد مطمئن و کاربلد در حمل و نقل کار دشواری است. امروزه اعتماد کردن به افراد ناشناس یکی از چالش‌های مهم اسباب کشی است. اعتماد سازی برای مشتریان یکی از وظایف اصلی شرکت‌های حمل و نقل است. زیرا اگر اعتماد لازم بین مشتری و شرکت‌های نقل و انتقال ایجاد نشود آنها مشتریان خود را از دست ‌می‌دهند و نمی‌توانند سرویس‌های خود را به مشتری ارائه کنند.

ما با اعتماد شما ، جلب رضایت مندی شما را سر لوحه کار خود قرار داده ایم و امروزه لقب به یکی از بهترین و مجهز ترین باربری های کشور را بر دوش می کشیم .

ما جهت رفع هر گونه نگرانی، به شما اطمینان می دهیم که چگونه از لوازم و وسایل شما در طول پروسه باربری محافظت ‌می‌کنیم و مراحل انجام کار را به صورت شفاف و مرحله‌به‌مرحله برای شما شرح میدهیم .

ویژگی های باربری شریعتی

 • امکان همراهی مشتری به صورت حضوری در تمام مسیر اسباب کشی
 • فیلم‌برداری از مراحل انتقال اجناس و بارگیری در محل و تحویل آن در مقصد
 • گزارش‌گیری اقلام انتقال داده شده به صورت چک لیست
 • ارائه مجوز باربری تایید شده از سوی صنف حمل و نقل به مشتریان
 • ارائه ضمانت‌نامه و بیمه نامه حمل بار
اسباب کشی حرفه ایی

داشتن بیمه باربری و بارنامه معتبر

امروزه دادن تعهد در هر کاری بسیار مهم می باشد ، حالا خودتان تصور کنید که در حرفه ایی مانند باربری اگر تعهد و ضمانتی وجود نداشته باشد چه اتفاقی می افتد ؟ باربری شریعتی در ادامه توضیحاتی را در باب بیمه باربری و اهمیت ضمانت دهی می گوید با ما همراه باشید.

ما آگاه هستیم که بسیاری از هموطنان عزیز زمانی که قصد انجام اثاث کشی را دارند ، نوعی دلهره در آن ها بابت آسیب دیدگی وسایل با ارزششان برایشان پیش می اید. همین امر ما را در باربری شریعتی بر آن داشت که با اندیشیدن تدابیری درست در جهت برطرف کردن این دلهره و نگرانی برآییم.

ما در اتوبار در شریعتی با استفاده از ایجاد قرارداد با شرکت های بیمه ای معتبر اثاث و وسایل شما را ار مبدا تا مقصد بیمه میکنیم و نگرانی شما را بابت آسیب دیدگی ناخواسته برطرف میکنیم. پس با خیال راحت اثاث کشی ، حمل و نقل ، جابه جایی و کلیه خدمات باربری و اتوبار خود را به پرسنل کاردان باربری اصیل بار بسپارید

باربری شریعتی

خدمات اصلی که اتوبار و باربری اصیل بار در تهران ارائه می دهد ؟

هر شرکت اتوبار و باربری که فعالیت خود را در محدوده ای های آغاز می کند ، برای هدف معین و مشخصی فعالی هایش را به پیش می برد ، اتوبار شریعتی و باربری شریعتی هم که از شعبه های فعال اتوبار و باربری اصیل بار تهران هستند که در شمال تهران فعالیت می کنند هم از این قضیه مستثنی نیستند و میل به ارائه خدمات مشترکی به مشتریان عزیز دارند .

از فعالیت های شرکت حمل و نقل شریعتی می توان به :

باربری ، اتوبار ، اثاث کشی ، بسته بندی در شریعتی ، باربری در محدوده شریعتی ، اثاث کشی ارزان ، باربری در شریعتی و … نامبرد .

خدمات باربری

بسته بندی اثایه منزل با باربری شریعتی

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی می باشد. اگر این کار به درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد قطعاً در زمان اسباب کشی، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان خواهید رساند.

به هر حال افراد مسلما دوست ندارند که اسباب و وسایل منزلشان به هنگام بسته بندی آسیب ببیند و یا حتی گم بشوند.در اینجاست که اهمیت بسته بندی لوازم و وسایل و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد.
شریعتی بار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما همشریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است. از این جهت شرکت اتوبار و باربری اصیل بار آماده خدمات رسانی تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در کلیه نقاط تهران می باشد .

تا این زحمت را به خود ندهید و مجبور نشوید بسته بندی اثاثیه منزلتان را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید. چراکه بسته بندی وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد تا به بهترین روش ممکن بسته بندی اثاثیه منزل انجام گیرد.

باربری شریعتی با داشتن سابقه ای درخشان به لطف همراهی مشتریان محترم، در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل آماده است نیروهای متخصص و با سابقه خود را به صورت حرفه ای و بیست و چهار ساعته به محل شما اعزام کند تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به ارمغان بیاورند.

باربری شریعتی

حمل و نقل برون شهری با باربری شریعتی

کادري مجرب و تضميني در خدمت شما برای حمل و نقل برون شهری مي باشد و شما را در جابجايي و بسته بندي اثاثيه منزل و ادارات و شرکتها به صورت شبانه روزي حتي در ايام تعطيل یاری می رساند.دقت – سرعت – اطمينان از مهمترین اهداف باربری شریعتی است . ما شما را یاری میکنیم تا اثاثیه خود را در سريعترين زمان ممکن و با پايين ترين هزينه و با ايمني بالا جابجا کنید.

باربری شریعتی در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاسگذاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی ، خدمات خود را بصورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب ارائه مینماید. معتقد است که بهترین راه موفقیت احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.

باربری شریعتی

خدمات منحصر به فرد باربری شریعتی

 1. بهره گیری از انواع خودرو های اسباب کشی (اعم از خاور، نیسان، وانت)
 2. بسته بندی لوازم منزل به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد های روز دنیا
 3. ارائه تعرفه های مناسب و ارزان
 4. استفاده از کارگران تنومند و حرفه ای و اموزش دیده
 5. ارائه مشاوره رایگان برای یک اسباب کشی درست و اصولی
 6. صدور بیمه نامه و بار نامه جهت رفاه حال مشتریان
 7. حمل مبلمان و لوازم سنگین همچون (یخچال ساید بای ساید، لباسشویی،و…)
 8. سرویس دهی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته
 9. بسته بندی لوازم با استفاده از لوازم مخصوص و پیشرفته
 10. چیدمان اثاثیه در مقصد با سلیقه شما
 11. انتقال بار به محل مورد نظر به صورت تضمینی
 12. حمل بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها
 13. حمل و نقل سریع و مطمئن
باربری باغ فیض

مشاوره رایگان

شرکت اصیل بار تهران در زمینه مشاوره قبل از باربری دارای بیش از دوازده مشاور میباشد که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوی به همشهریان عزیز می باشد.
باربری شریغتی

بسته بندی حرفه ای

در هنگام جابجایی لوازم منزل قبل از هر کاری باید بسته بندی حرفه ای انجام بشه که وسایل سالم به مقصد برسد که باربری شریعتی این کار را به صورت حرفه ای انجام میدهد.
باربری شریعتی

جابجای وسایل منزل

و اما بعد از اینکه بسته بندی انجام شد نوبت به اسباب کشی منزل میرسد که بیشتر از هر کار دیگری نیاز به حرفه و مهارت دارد که باربری شریعتی در این زمینه نیز داری نیروی حرفه ای میباشد.

اتوبار و باربری در شریعتی و خدمات سراسری

اتوبار و باربری شریعتی یکی از موتبرترین اتوبار های فعال در تهران بزرگ است که ارائه دهنده برتر خدمات باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل کالاها و اثاث شما عزیزان می باشد .

این اتوبار با توجه به ارائه خدمات کامل و جامع شعبات دیگر را در سایر مناطق تهران دایر کرده است که بتواند خدمات رسانی جامع را انجام دهد ف در ادامه با ما باشید.

شعبات اتوبار در شمال تهران

باربری سعادت آباد ، باربری شمیرانات ، باربری در شریعتی ، باربری نیاوران 

شعبات اتوبار در مرکز تهران

باربری سهروردی ، باربری گیشا ، باربری یوسف آباد 

شعبات اتوبار در غرب تهران

باربری مرزداران ، باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، بسته بندی اثاثیه منرل تهران 

شعبات اتوبار  در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک 

شعبات باربری

مشاوره باربری و بسته بندی