باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد
اثاث کشی مطمئن

باربری یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، شعب اتوبار اصیل بار همیشه در تلاش هستند تا در اسرع وقت خدمات خود را ارائه دهد و در جهت رضایت مشتریان حرکت کرده باشد.با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است. بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری در تهران آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. باربری یوسف آباد آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

سرویس باربری vip

با تجربه چندین ساله در زمینه باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی. و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق . در 24 ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات ارائه خواهیم داد.

تخفیف باربری
باربری ارزان
قیمت منصفانه
بسته بندی اثاث

بسته بندی حرفه ایی اثاث

1-1

خاور های مخصوص اثاث کشی

moving-worker-2

پرسنل آموزش دیده باربری

بسته بندی اثاث
بسته بندی اثاث

باربری یوسف آباد با تیم کاری متعهد و خوش رفتار

شناسایی افراد مطمئن و کاربلد در حمل و نقل کار دشواری است. امروزه اعتماد کردن به افراد ناشناس یکی از چالش‌های مهم اسباب کشی است. اعتماد سازی برای مشتریان یکی از وظایف اصلی شرکت‌های حمل و نقل است. زیرا اگر اعتماد لازم بین مشتری و شرکت‌های نقل و انتقال ایجاد نشود آنها مشتریان خود را از دست ‌می‌دهند و نمی‌توانند سرویس‌های خود را به مشتری ارائه کنند.

ما با اعتماد شما ، جلب رضایت مندی شما را سر لوحه کار خود قرار داده ایم و امروزه یوسف آباد بار لقب به یکی از بهترین و مجهز ترین باربری های کشور را بر دوش می کشیم .

ما جهت رفع هر گونه نگرانی، به شما اطمینان می دهیم که چگونه از لوازم و وسایل شما در طول پروسه باربری محافظت ‌می‌کنیم و مراحل انجام کار را به صورت شفاف و مرحله‌به‌مرحله برای شما شرح میدهیم .

 • امکان همراهی مشتری به صورت حضوری در تمام مسیر اسباب کشی
 • فیلم‌برداری از مراحل انتقال اجناس و بارگیری در محل و تحویل آن در مقصد
 • گزارش‌گیری اقلام انتقال داده شده به صورت چک لیست
 • ارائه مجوز باربری تایید شده از سوی صنف حمل و نقل به مشتریان
 • ارائه ضمانت‌نامه و بیمه نامه حمل بار
اسباب کشی حرفه ایی

بسته بندی حرفه ای با کادری متعهد در باربری یوسف آباد

کلیه اوامر مربوط به بسته بندی لوازم منزل شما توسط کادر و پرسنل حرفه‌ای و با استفاده از به روز ترین تجهیزات توسط باربری یوسف آباد انجام می‌شود. همچنین بسته بندی لوازم پیش از شروع فرایند اثاث کشی و حمل و نقل از بروز استرس و نگرانی های مختلف در هنگام حمل بار و کالا جلوگیری می کند. عجله داشتن در امور اسباب کشی و حمل اثاثیه همواره می تواند کار را سخت تر کرده و مشکلاتی را در جابجایی به وجود بیاورد.

در مرحله ی اول بسته بندی لوازم منزل و اقلام به شکل صحیح و محکم توسط پرسنل باربری صورت می گیرد. این بسته بندی با استفاده از کارتن ها و جعبه هایی محکم که احتمال پارگی و باز شدن را در طی حمل و جا به جایی ندارند، انجام می گیرد. همچنین پرسنلی که در شرکت اتوبار و باربری اصیل بار مشغول به فعالیت هستند، همگی افرادی باسابقه و آموزش دیده در این امر می باشند. باربری یوسف آباد با داشتن سابقه درخشان و دانش فنی در امور جا به جایی وسایل و لوازم به نحوه ی صحیح، کلیه این کارها را برای شما بدون هیچ مشکل و خسارتی انجام می دهد.

از مهم ترین مراحل در بسته‌ بندی لوازم منزل پیدا کردن کارتن و یا جعبه مناسب برای بسته بندی و حمل و انتقال بار می‌باشد. اتوبار ما این معضل را با در اختیار گذاشتن باکیفیت ترین و مناسب‌ترین انواع کارتن‌ها و جعبه های مخصوص برای مشتریان خود برطرف کرده است. از ویژگی‌های مهم دیگر اعضای باربری می‌توان به تیم کارکشته و آموزش دیده موسسه ما در زمینه بسته بندی لوازم منزل اشاره کرد. این کادر حرفه ای کلیه مسائل مربوط به بسته بندی لوازم شما را به بهترین روش ممکن انجام داده و این اطمینان خاطر را به شما خواهند داد که هیچ گونه مشکلی برای وسایل شما پیش نخواهد آمد.

باربری یوسف آباد

خدمات باربری یوسف آباد

 • خدمات اسباب کشی درون شهری و بین شهری بدون تعطیلی و بصورت شبانه روزی
 • مشاوره رایگان اسباب کشی و ضمانت کیفیت کار حمل و نقل و جابجایی
 • بسته بندی تمام اثاثیه منزل کوچک و بزرگ ، حساس و ضربه پذیر توسط متخصص حرفه ای بسته بندی اثاثیه
 • ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه هم قیمت با بازار ( کارتن پنج لایه ، چسب ، طناب ، سلفون و … )
 • حمل اثاثیه توسط کارگران دوره دیده و با اخلاق باربری
 • حمل وسایل و اسباب بزرگ و سنگین و بدبار مانند پیانو و گاوصندوق بدون کوچکترین آسیب دیدگی و آسیب رسانی
 • در اختیار گذاشتن هر نوع خودرو حمل بار متناسب با اسباب و اثاثیه منزل و یا دفتر کار
 • جابجایی لوازم سنگین و اسباب در منزل نو در صورت درخواست مشتری
باربری یوسف آباد

ارایه مشاوره در باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد جهت آگاهی مشتریان با اتوبار و باربری اصیل بار، خدمات باربری و هزینه باربری، جلسات مشاوره ای را به صورت رایگان ترتیب داده است. مشاوران ما می توانند به صورت حضوری و به صورت تلفنی خدمات خود را ارائه دهند. اکثر مشتریانی که به باربری یوسف آباد مراجعه می کنند با روش های بسته بندی آشنایی ندارند؛ باربری یوسف آباد جهت آشنایی بیشتر مشتریان، تمام روش های بسته بندی را به صورت رایگان آموزش می دهد. باربری یوسف آباد با دادن مشاوره به شما، باعث می شود که با آگاهی کامل شروع به کار کنید و از تمامی مراحل و شرایط باربری و از نوع ماشین های حمل و نقل و نوع بسته بندی و…  خبر دار شوید،باربری یوسف آباد حامی شما عزیزان می باشد.

در  باربری یوسف آباد برای ارائه ی مشاوره هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و در هر زمان که نیاز به حل مساله یا مشکلی بود می توانید به کارشناسان اتوبار و باربری اصیل بار مراجعه کرده و مشکلتان را دز زمینه ی باربری با آن ها در میان بگذارید و از خدمات آن ها استفاده کنید.

ارایه بیمه نامه معتبر در باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد برای راحتی خیال شما شهروندان گرامی بیمه نامه ای ارایه می دهد، که از زمان بارگیری تا تخلیه ی بار اعتبار دارد و هدف اتوبار و باربری اصیل بار این است که اگر در زمان باربری وسیله ی گم یا خسارت ببیند، موظفند که خسارت آن را پرداخت کنند. باربری یوسف آباد برای کاهش هزینه های شما، بیمه نامه را به صورت رایگان صادر می کند، باربری یوسف آباد با این کار خیال شما را بابت یک اسباب کشی آسوده و برنامه ریزی شده راحت می کند

باربری یوسف اباد

خودرو مناسب حمل اثاثیه منزل در باربری یوسف آباد

حمل اثاثیه منزل، مواد غذایی و بهداشتی، لوازم اداری و شرکتی و ….همگی بخشی از خدمات باربری بین شهری است. انتخاب خودروی مناسب حمل اثاثیه بستگی به نوع بار و مقدار آن دارد. ماشین هایی که در حمل بار به شهرستان در باربری یوسف آباد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • وانت، وانت بار و نیسان
 • کامیون و کامیونت
 • خاور مسقف و روباز
 • و …….
مشاوره باربری و بسته بندی