بسته بندی اثاثیه منزل تهران

 

بسته بندی اثاثیه منزل تهران

بسته بندی اثایه منزل تهران یکی دیگر از تخصص های ما در اتوبار و باربری اصیل بار می باشد. شرکت اتوبار و باربری اصیل بار با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی  یخچال ساید بای ساید ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی میز نهارخوری ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی مبلمان ، بسته بندی گاز ، بسته بندی ماشین ظرفشوئی ، بسته بندی ماشین لباسشوئی ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی سرویس خواب کودک ، بسته بندی کمد ، بسته بندی تخت ، بسته بندی فرش و بسته بندی انواع وسایل بزرگ در ارائه ی بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصصی شما را همراهی میکند شرکت اصیل بار با ارایه خدمات زیر در بسته بندی شما را همراهی می کند.

 • با بهره گیری کارتن 5 لایه با مقاومت بالا
 • وکیوم بزرگ 90متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب اسکات پهن
 • وکیوم 20 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب اسکات پهن
 • کارتن رگال دار
 • بسته بندی اثاثیه منزل تهرانمزیت های بسته بندی اثایه منزل به صورت صحیح و اصولی

 • بسته بندی اثایه منزل تهران همه ی کالاها و وسایل شما را به نحو صحیح و اصولی بسته بندی میکند زیرا عدم بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به شکل صحیح و درست ، منجر به آسیب دیدن وسایل هنگام حمل بار و جابجایی می شود. نوع جمع آوری وسایل شما در انتخاب خودرو تاثیر گذار است. بدین صورت که وسایلی که به طرز صحیح جمع شده اند مکان کمتری را اشغال می کنند بنابر این به یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری احتیاج پیدا می شود و از این راه شما هزینه کمتری را بابت اسباب کشی می پردازید و هم وسایل خود را سریع تر جابه جا کرده اید. وقتی که وسایل منزل به صورت درست، صحیح و حرفه ای بسته بندی شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل نیز در مکان جدید با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. از دیگر مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  سر درگم و کلافه نبودن حین جابه جایی و چیدمان بصورت درست و صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و نقل و جابجایی می شود.
 • جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل
 • افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
 • دقت،نظم و سرعت در چیدمان اثاثیه
 •               بسته بندی اثاثیه منزل تهران
 • تعرفه و قیمت بسته بندی اثایه منزل و ادارات

 • تعرفه ها و نرخ بسته بندی اثایه منزل تهران و یا شرکتها به عوامل متعددی وابسته است از جمله: تعداد کارتن های مورد استفاده و سایر لوازم بسته بندی. در این راستا تهیه کارتن و یا لوازم دیگر جهت بسته بندی اثاثیه و تعداد و همچنین نوع آنها تاثیر زیادی در هزینه های بسته بندی دارد. در مجموع می توان گفت موارد زیر در تعیین قیمت نهایی بسته بندی اثاثیه تاثیرگذارند: • تعداد کارگران مورد نیاز
  • نوع کارتن (چند لایه بودن، گرماژ، سایز کارتن و غیره)
  • تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده (برای مثال مقدار رول پلاستیک و نایلون های حباب دار)
  • قیمت و تعرفه های اتحادیهبسته بندی اثاثیه منزل تهران

استفاده از متدهای روز دنیا جهت بسته بندی کالاهای شما

بسته بندی اثاثیه یا در اصطلاح پکیج کردن اثاثیه با متدهای اصولی و مناسب چیدمانی آسان و بی دردسر و بدور از هر گونه سردرگمی را در پی خواهد داشت و این نکته ای نیست که از دید کارشناسان اتوبار و باربری اصیل بار پنهان مانده باشد. چیدمان اثاثیه منزل یکی از خدمات بسیار مناسب و مقرون به صرفه مجموعه اتوبار و باربری اصیل بار است.

بسته بندی کردن لوازم اداری در اتوبار اصیل بار

بسته بندی لوازم اداری شامل نکات و موارد زیر است:
– بسته بندی لوازم شکستنی شرکت ها و ادارات قبل از اسباب کشی
– استفاده از کارتن هایی محکم و مقاوم برای بسته بندی لوازم اداره
– پر کردن فضای خالی داخل کارتن ها و جعبه های بسته بندی با فوم مخصوص
– دقت لازم هنگام بسته بندی وسایل و تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری
– جدا کردن وسایل ظریف و شکستنی از لوازم الکترونیکی

پس اگر میخواهید شرکت و ادارات را جابه جا کنید با اتوبار و باربری اصیل بار تماس بگیرد تا در اسرع وقت نیروهای متخصص در امر بسته بندی به محل مورد نظر بیایند و اسباب و کالاهای شما را به بهترین وجه بسته بندی کنند تا هم از نظر زمان و وقت صرفه جویی شود و هم به بهترین کیفیت و بدون کوچکترین خسارت تمامی کالاها ی اداری را جابه جا کنیم.

بسته بندی اثایه منزل

کارگر حرفه ای بسته بندی اثایه منزل

واقعا می توان گفت که واگذار کردن بسته بندی به افراد حرفه ای می تواند بخش عمده ای از استرس را از دوش شما بردارد. استخدام کارگر بسته بندی می تواند زمان و انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند و در نتیجه شما می توانید روی وظایف مهم ترتان تمرکز داشته باشید. در کنار کمک به شما را از استرس و فشار فیزیکی رها می سازد و دیگر نیازی نیست دست به وسایل سنگین و بد بار بزنید و درنتیجه سلامت خود را حفظ می کنید. و از کمر درد و گرفتگی عضلات در امان خواهید ماند.

دستمزد کارگر برای بسته بندی به صورت ساعتی محاسبه می شود شرکت اتوبار و باربری اصیل بار دارای افراد مجرب وآموزش دیده در امر بسته بندی لوازم منزل و اداری است.

بسته بندی اثاثیه منزل

برچسپ زدن کارتن های بسته بندی

یکی از خدمات  دیگر و رایج شرکت بسته بندی اثاثیه منزل تهران در اتوبار و باربری اصیل بار  این است که بر روی جعبه می نویسند و یا برچسبی می چسبانند تا معلوم شود محتوای آن کارتن و جعبه چیست. حتی اگر شما دارای حافظه ای قوی هستید، باز هم بهتر است محتویات درون هر جعبه و حتی جایی که قرار است در محل جدید قرار بگیرند (مثلا در اتاق خواب، پذیرایی و یا نشیمن) را روی آنتوسط کارکنان ما نوشته شود .

بسته بندی کردن وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد تا به بهترین روش ممکن انجام گیرد. اتوبار و باربری اصیل بار در طول سال های گذشته توانسته است که در زمینه اسباب کشی به خصوص بسته بندی و حمل اثاثیه منزل تهران با اعزام کارگر اسباب کشی بسیار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما همشریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است تا این زحمت را به خود ندهید و مجبور نشوید این امور را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید.

بسته بندی اثایه منزل تهران

مراحل اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل با اصیل بار تهران

وقتی شما با اتوباراصیل بار تماس حاصل می فرمایید این شرکت یک تیم مشاوره دهند در اختیار شما قرار می دهد تا به تمامی سوالاتی که در ذهن شما درمورد اثاث کشی می باشد را پاسخ دهد و همچنین این افراد شما را با روند کاری شرکت ما آشنا کردن شما با تمام مراحل اسباب کشی آشنا می کنند. بعداز مشاوره ، مشاوران ما قیمت باربری را برای شما عزیزان ارائه می دهند و بعداز توافق شما یک روز و زمان دقیق را برای اثاث کشی انتخاب می کنیم که شما در آن روز وقت مناسب برای اثاث کشی منزل یا دفتر کارتان را داشته باشید.

شما عزیزان نیز می توانید درصورت سپردن صفر تا صد اسباب کشی به ما درخواست بسته بندی نیز در هنگام رزرو وقت کنید و ما پرسنل بسته بندی خود را زود از تیم حمل بار به محل اعزام کنیم . این افراد با تمام تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل به محل ارسال می شوند مانند کارتن های با ضخامت بالا ، سلفون ، وکیوم های حباب دار، چسب پهن و …. که همه آن ها در بسته بندی مورد نیاز می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل تهران

بسته بندی با شرکت اتوبار و باربری اصیل بار چه مزیتی نسبت به دیگر باربری ها دارد؟

اول اینکه بسته بندی امر مهم و ظریف است که باید توسط افراد توانمند انجام شود. بنابراین از آنجایی که باربری و اتوبار اصیل بار از تجربه گذشته تمام بهره را برده است از نیروهای توانمند در این زمینه استفاده می کند و نمی گذارد با استخدام کارگران ضعیف و کم تجربه اعتبار چندین ساله خود را زیر سوال ببرد. استخدام افراد آنقدری جدی است که ما به مشتریان خود در صورت بهره مندی از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ضمانت سلامت بار را به آنها می دهیم. در واقع به مشتریان این آسوده خاطر را می دهیم که این یکی از مزیت های ماست.

دوم اینکه تجهیزات و وسایل اولیه بسته بندی اثاثیه منزل کاملا باکیفیت بوده و همین امر کیفیت کار ما را افزایش می برد.

بسته بندی اثاثیه منزل تهرانمعجزه در بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات با اتوبار اصیل بار

یکی از چالش های اصلی در هنگام اسباب کشی و حمل بار سالم ماندن بار است . بسته بندی اثاثیه منزل تهران و لوازم اداری یا تجاری بصورت حساب شده و اصولی باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود و همچنین موجب عدم آسیب آنها هنگام فرآیند انتقال می گردد. اتوبار اصیل بار با بهره گیری از پرسنل مجرب در امر جابه جایی وسائل و لوازم منزل، محل کار، محصولات تولیدی و… با بیشترین دقت و همچنین با به کارگیری از بهترین ابزارهای بسته بندی اثاثیه منزل که شامل کارتن هایی با استحکام بالا ، بابل رپ (ضربه گیر حبابدار )، استرچ رپ (سلفون)،کیسه های مخصوص حمل لباس و رخت خواب و چسب های مخصوص با مناسب ترین قیمت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل تهران

چرا بسته بندی در اثاث کشی اهمیت زیادی دارد؟

بسته بندی اثایه منزل در باربری فرایندی است که باعث سالم ماندن کلیه لوازم در عمل جابه جایی از ابتدا تا رسیدن به مقصد و تحویل به مشتری می‌شود و مراحلی دارد که بایستی به درستی انجام شود.نحوه جمع کردن لوازم یکی از مهم‌ترین مواردی است که در اسباب کشی باید مورد توجه قرار گیرد.

پکیج نامناسب نه تنها اسباب کشی را دشوار می‌کند بلکه ممکن است منجر به آسیب شود. شرکت های باربری همچون باربری اصیل بار جهت تسهیل کار خود، در صورت تمایل مشتریان امکانات بسته بندی را در اختیارشان می‌گذارند. به همین منظور امکاناتی نظیر موارد زیر برای انواع لوازم منزل یا لوازم اداری وجود دارد که در حین حمل و نقل از لوازم مشتریان محافظت می‌کند.

 • – کارتن‌های چند لایه با مقاومت بالا برای اجناس شکستنی و حساس

 • – وکیوم‌های بزرگ ( ضربه گیرها )

 • – کارتن‌های رگال دار برای آویز لباس‌ها و یا کت و شلوار

 • – ساک مناسب رختخواب

 • – چسب‌های مخصوص

بسته بندی اثاثیه منزل تهران

نکات حرفه ای برای بسته بندی اثاثیه منزل که طی سالها تجربه توسط شرکت اصیل بار به دست امده است

 1. همیشه بسته بندی وسایل را از وسایل کوچکتر شروع کنید و وسایلی که بیشتر به آنها احتیاج ندارید بسته بندی کنید
 2. حتما پس از اینکه کار بسته بندی را انجام داید بر روی کارتن ها نام وسیله ای که در داخل آنها می باشد یاداشت کنید بهتر است که  بر روی برچسپ محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد از نوشتن بر روی آنها بچسپانید این کار را هیچوقت برای خود کارتن ننویسید چون وقتی بر روی کارتن ها بنویسید برای اثاث کشی های بعدی می توانید از آن استفاده کنید
 3. هیچوقت یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است کارتن ها پاره شوند وقتی که بسته بندی می کنید  اثاثیه های سبک را در لا به لای وسایل سنگین قرار دهید مثلاً کتاب ها را در لا به لای وسایل سبک مثل لباس ها قرار دهید
 4. هرگز کارتن ها را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است در حین جابجایی بار و اثاث کشی افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل شوند
 5. همیشه کارتن ها را کاملا پر کنید تا وقتی در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل آنها دچار شکستگی نشوند
 6. همیشه بهتر است که وسایل سنگین را در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل دیگر که سبک هستند را بر روی آنها قرار دهید
 7. وسایلی که شکستنی هستند و بزرگ هستند بهتر است که با ضربه گیر بسته بندی شوند و بعدا در داخل کارتن ها قرار بگیرند
 8. نکته ای که می تواند بسیار مهم باشد محکم کردن کارتن ها می باشد ، بهتر است که کارتن ها را با چسپ و محکم کنید و اگر خیلی بر روی آنها حساس هستید آنها را با طناب کاملا محکم کنید
 9. برای بسته بندی وسایل شکستنی بهتر است که بر روی کارتن ها بنویسید ” شکستنی است مواظب باشید ” این کار می تواند خیلی تاثیر گذار باشد
 10. برای بسته بندی اثایه منزل بهتر است که از کارتن های محکم و پنج لایه استفاده کنید که برای خرید کارتن می توانید با شرکت باربری اصیل بار تماس بگیرید و کارتن و سایر لوازم بسته بندی را سفارش دهید.

اگر می خواهید اسباب و وسایل شما در طور جابه جایی و حمل و نقل هیچگونه آسیبی نبیند و به بهترین شکل ممکن به محل مورد نظر برسد پس بهتر است با تیم بسته بندی اثاثیه منزل شرکت باربری اصیل بار تماس حاصل فرماید تا زبده ترین و با تجربه ترین نیرو ها در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

بسته بندی اثاثیه منزل

چرا باید برای خدمات بسته بندی از شرکت باربری کمک بگیریم؟

 • بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی توسط همکاران ما در باربری اصیل بار بدلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای، احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.
 • عموما بسته بندی اثاثیه منزل تهران و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. شما می توانید با سپردن امور بسته بندی خود به یک تیم مجرب، از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید. با این کار از ایجاد خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری می کنید.
 • بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا همکاران ما در اتوبار اصیل بار به خوبی می دانند که برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنند، بسته بندی را از کدام بخش شروع کرده و در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نمایند.
 • استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا کارگران حمل اثاثیه طبق تجربه می دانند از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کرده و چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نمایند تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.
 • ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.
 • بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، همکاری با یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.

مشاوره باربری و بسته بندی